Είπε ο Ιωάννου απο την τηλεόραση ότι έχει πρόβλημα οπότε θα το δείχνουν περισσότερο στην εκπομπή. Άμα μια εταιρία ειναί άχρηστη..

δεν έχω ιδέα αλλά ίσως να φταίει η σύνδεσή σου. Το κινητό λόγο μικρότερης οθόνης μπορεί αν παίξει με μικρότερη ανάλυση οπότε και με πιο αργό ιντερνετ. . Εμένα μου παίζει και σε τηλεόραση αλλά και στο λαπ-τοπ μέσο vpn φυσικά. Όμως δε μου έκανε κανένα κόλλημα έως τώρα.

Μπα εχω καλη συνδεση. 50αρα. Τελος παντων θα βγαλω τα ματια μου στο κινητο

O_Betatzis

Ιταλία εκπέμπει καμπάνα.

timemaster

στο +7 αλλά με μιλόσεβιτς και Μπόχωρίδη να μην έχουν βγει καθόλου στα πρώτα 15 λεπτά.
Να δούμε πόσο θα αντέξουν. Μάλλον ο Καμπερίδης πιστεύει πως έχουν περισσότερη ενέργεια λόγο αγώνων με εθνικές.

καπετάν Κανένας

ένα τέτοιο τρίποντο γιατί δεν μπαίνει ποτέ από μας το κέρατο μου το τραγισιο;

chief

Ο Γκέτσε με κάνει να βλέπω με συμπάθεια και βαθειά κατανόηση εκρήξεις προπονητών όπως ο Ομπράντοβιτς ή ο ξανθός, τα παλιά καλά χρόνια.

timemaster

ενώ θα μπορούσαμε να πάμε στο ημίχρονο με μία διαφορά +12 πόντων στα τελευταία δευτερόλεπτα φάγαμε δύο τρίποντα και ήμαστε στο +6. Αυτό του ότι έχουμε την τελευταία επίθεση και χάνουμε την μπάλα για να φάμε τρίποντο είναι φέτος ντε ζα βου. Ο Μποχωρίδης έπαιξε σχεδόν όλο το πρώτο μέρος. Ο Μιλόσεβτιτς 15 ενώ ο Ντραγκίσβετις βγήκε μόλις έκανε δεύτερο φάουλ στην πρώτη περίοδο και δε ξαναμπήκε. Το μεγάλο πλήγμα είναι το τρίτο φάουλ του Μπράουν που μπορεί να μην έβαλε τα τρίποντα αλλά έδωσε ρυθμό στην ομάδα. Η μεγάλη διαφορά σήμερα είναι ο Φιτζπάτρικ που σκόραρε, πήρε ριμπάουντ, έδωσε… Περισσότερα »

timemaster

στα άλλα παιχνίδια έχουμε ντέρμπι.
Ο Ήφαιστος κερδίζει με έναν τον ΠΑΟΚ και ο Πανιώνιος χάνει με 4 από την ΑΕΚ.
Με νίκη δική μας και ευνοϊκά τα άλλα αποτελέσματα φεύγουμε από την τελευταία θέση και φτάνουμε τον Πανιώνιο.

timemaster

στα στατιστικά βλέπω πως έχουμε ένα περισσότερο επιθετικό ριμπάουντ από όσα αμυντικά έχει η Ρόδος.
Όμως έχουμε 11 λάθη που πρόσφεραν 20 πόντους στον Κολοσσό.

Hunter

Πολύ καλό ξεκίνημα και κρατιόμαστε δυναμικά στο παιχνίδι. Αλλά κάποιοι παίχτες που έπρεπε να έχουν αλλαχτεί (βλέπε Λιθουανός) ας ελπίσουμε να μην είναι και μοιραίοι στο τέλος. Να μη τους βάζει σε κρίσιμες φάσεις ή στο τέλος του αγώνα. Φάγαμε τρίποντο τσάμπα. Ούτε Σλαφτσακης στα τελευταία λεπτά. Μια καλή πεντάδα για το τέλος. Ο θεός βοηθός και Πάμε Γερά

timemaster

ο Μποχωρίδης πάει για τριπλ νταμπλ. 14 πόντους και 7 ασίστ, ριμπάουντ.

timemaster

στο +9 η διαφορά. Καλά κρατάμε. Αν δεν ήταν και τα τόσα πολλά λάθη μας θα είχαμε καθαρίσει τον αγώνα.
Ο Ντραγκίσεβιτς έβγαλε τον αγώνα παρόλα τα δύο γρήγορα φάουλ και τώρα το πρόβλημα είναι στην Ρόδο με τον Γκρίφιν να έχει 4.

timemaster

η αποβολή του Μπράουν είναι πραγματικά απίστευτη.

πως έγινε η αποβολή;Δεν το έδειξε η τιβι..

timemaster

Το τρίτο φάουλ στο πρώτο μέρος ήταν 50-50 να το δώσει επιθετικό. Στο τέταρτο αντί να χρεωθεί το φάουλ στον Φιτζπατρικ χρεώνεται σε αυτόν και το πέμπτο φάουλ του έχει γίνει καθαρό αμυντικό φάουλ και ένα δευτερόλεπτο μετά που η μπάλα είναι διεκδίκησημη του χρεώνεται επιθετικό.
Κ δεν είναι μόνο αυτές οι φάσεις. Στην τελευταία περίοδος δε σφύριζαν φάουλ στον Κολοσσό με τίποτα.
Γενικά ήμαστε άξιοι της μοίρας μας αλλά και οι διαιτησίες που έχουμε μας αδικούν.