Φτάσαμε στους 8… Εδώ θα φανούν πολλά…

Μην ξεχνάτε πως φέτος έχουμε και μακροχρόνιες προβλέψεις ! Τη βαθμολογία του διαγωνισμού , μπορείτε να τη βλέπετε εδώ.

Ποιο θα είναι το σκορ του αγώνα; ( 1 βαθμό για τη σωστή ομάδα , 2 βαθμούς για τον νικητή και το σωστό σκορ μιας ομάδας με +/- 3 πόντους , 4 βαθμούς για τον νικητή και το σωστό σκορ και των 2 ομάδων +/- 3 πόντους ,10 βαθμούς για τον νικητή και το σωστό σκορ του αγώνα )

Ποιος θα είναι ο πρώτος σκόρερ του αγώνα; ( 1 βαθμό για τον παίκτη , 2 βαθμούς για τον παίκτη και τους σωστούς πόντους )

Ποιος θα είναι ο πρώτος ριμπάουντερ του αγώνα; ( 1 βαθμό για τον παίκτη , 2 βαθμούς για τον σωστό παίκτη και τα σωστά  ριμπάουντ )

Ποιος θα δώσει τις περισσότερες ασίστ στον αγώνα ; ( 1 βαθμός για τον παίκτη , 2 βαθμούς για τον παίκτη και το σωστό αριθμό των ασίστ )

Πόσα τρίποντα θα μας βάλει ο Τσαλδάρης και πόσoυς πόντους ο Κακιούζης; (  2 βαθμοί για ένα σωστό αριθμό , 5 βαθμοί και για τα δυο)

5. Τσαλδαρης: 2 και Κακιουζης: 0

Υ.Σ. Night μηπως μου ‘εφαγες’ 1 βαθμο στο ματς με Αεκ? Μετρησα 5 και εβαλες 4. Ευχαριστω!

vayio

Ποσους ποντους ή ποσα τριποντα ο Κακιουζης? Αν ειναι ποντοι βαλε 7. Εδωσα τριποντα 0.

vayio

Γιαυτο να γραφεις “ποσους ποντους” να μην ρωταμε… εκτος αν παραπλανας επιτηδες για να μας βγαλεις off… χαχαχα
Αρα ερωτηση 5. Τσαλδαρης 2 τρ. και Κακιουζης 7 π.

nikos

άμα πω παράταση πχ με σκορ 72-72 και μετά παράταση με σκορ 80-82 …μόνο το δεύτερο λαμβάνεται υπόψην ε;

4.Τόμας 8
5.Τσαλδάρης 2 τρίποντα , Κακιούζης 7 πόντους.

draz3n

Φετος λέω να παρω μέρος κι εγώ στον διαγωνισμό των προβλέψεων…
Είναι και το έπαθλο πολύ δελεαστικό αφού!!

5. Τσαλδαράκος 2τρ., Μιχαλάκης 7π

Κιτρινίστε παλικάρια την Κηφισιά, πάμε Αρειανάρα.

nikos

Mpaino sto pressaris και βλεπω πρωτο θεμα το ματς με την κηφισια..το χα ξεχασει εντελως πως παιζουμε σημερα και οταν το πρωτοειδα δεν το πιστευα..(βλεπετε ο ανθρωπινος νους δεν εχει συνηθισει σε 2 ματς σε λιγοτερο απο 2 μερες)..

nikos

Ναι αλλά είναι δύσκολο να πετύχεις και τους 2…για αυτό του είπα να βάλει έναν…Άμα βρει και τους δύο ας πάει να παίξει στο καζίνο το βράδυ..

nikos

1-2 λόγια για το ματς… Δύσκολο το ματς σήμερα..Η μία ομάδα έχει το πλεονέκτημα της κούρασης του αντίπαλου και εμείς βέβαια – θεωρητικά – την καλύτερη ομοιογένεια…Άμα παίζαμε στην έδρα μας σήμερα λόγω αυτής η πλάστιγγα θα έγειρε προς εμάς..Τώρα θεωρητικά οι πιθανότητες είναι 51-49 υπέρ της Κηφισιάς….Με Μαυροειδή-Μελισσαράτο ως επί το πλείστον να αγωνιζονται στο “5” ελπίζω να κάνει πολύ καλή δουλειά κάτω από την Ρακέτα ο Νέιμικ…Ο Πάσαλιτς σε κρίσιμα εκτός έδρας παιχνίδια συνήθως είναι πολύ καλός….Προβλέπω κλειστό ματς που θα κριθεί στις λεπτομέρειες…Σημαντικό να ελέγχουμε εξ’αρχής το momentum.. 1. 67 – 72 2. Βέζε 23 (θα κανει… Περισσότερα »