Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dammys

Σταρκς ελπίζω να ξαναπάρει φωτιά στο 2ο ημίχρονο..Σανόγκο φανερά επηρεασμένος από τον τραυματισμό του..Σόουζα δεν είναι ο ψηλός φόβητρο δυστυχώς..Λευτεράκης βουλώνει στόματααα

nikos3118

Βουλώνει στόματα σε έναν αγώνα με την πιο αδύναμη ομάδα του ομίλου κι ενώ όλην τη χρονιά σέρνεται? Τρολαρεις η μιλάς σοβαρά;

dammys

Μιλάω σοβαρά…Εσείς μάλλον άλλον Μποχω περιμένατε…Εγώ περιμένω έναν έμπειρο γκαρντ να παίζει 15-20 λεπτά και να βοηθάει ουσιαστικά..

nikos3118

Και που ακριβώς τον έχεις δει αυτόν τον παίκτη φέτος; Και ρωτάω σοβαρά, δεν ξέρω σε ποιους απευθύνεσαι, αλλά κι εγώ αυτό που περιμένεις κι εσύ περίμενα. Απλά δεν το βλέπω μέχρι τώρα, κι ούτε περιμένω μια του καλή εμφάνιση για να το παίξω δικαιωμένος

dammys

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις; Δεν το παίζω δικαιωμένος καθόλου. Αν δεις την αρχική πεντάδα που έχει στο μυαλό του ο Καστρίτης είναι Τολιο-Γκαλινατ-Χάρελ-Μπλουμπ-Μπάνγκστον…
Ε για παίκτης που έρχεται από τον πάγκο αποκτήθηκε..Αν βάζει 10 πόντους και παίρνει 5 ρημπάουντ και δίνει 3 ασίστ τα έβγαλε τα πολλά λεφτά του. Τι θέλεις; Να βάζει 20 πόντους ;

nikos3118

Σε ρώτησα αν εσύ βλέπεις τον παίκτη που περίμενες. Εγώ όχι. Προφανώς αυτή είναι η διαφωνία μας. Παρεμπιπτόντως, τα στατιστικά που αναφέρεις, αν τα είχε σε κάθε παιχνίδι η τέλοςπάντων ως μέσο όρο,χωρίς τα αψυχολόγητα λάθη, τα αργά πόδια και τις κακές επιθετικές επιλογές, θα συμφωνούσα απόλυτα μαζί σου.

dammys

Τα ίδια λέμε…Δεν φταίει ο Σλαφτσάκης όταν λόγω τραυματισμών τον βάζει ο Κόουτς να παίζει 20 λεπτά..Δεν φταίει ο Μποχω λόγω Καρ, κατσίβελη και γκάλινατ να παίζει 25 λεπτά ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ…Δεν μπορεί το παλληκάρι..

nikos3118

Ο Μπανκστον είναι περισσότερο αγουρος από όσο πιστεύαμε. Λογικά τ λέξη άμυνα ούτε να την γράφει ξέρει

GeorgeG

Μπράβο για την πολυφωνία στην επίθεση. Στην άμυνα θέλουμε περισσότερη προσπάθεια.
Να μη μιλήσουμε πάλι για τους τύπους με τα γαλάζια.

GOUNAS1914

παταμε λιγο το γκαζι και ξεφευγουμε. εγω θα σταθω στην παρουσια του κοσμου τετοια μερα εχει 5.000 με τον τελευταιο.

Last edited 2 months ago by GOUNAS1914
Jim Patras

Εάν πάει έτσι το ματς θα είναι μοναδική ευκαιρία για φέτος να γράψει ευρωπαϊκή συμμετοχή ο Καζαμίας στο τελευταίο 2λεπτο.Είναι και και επίκαιρος,τέτοιες ημέρες..