Άμα τρώμε και τρίποντα από τον Σπύρο ….

ChrisSiak

Είμαστε η μοναδική ομάδα που οι 50-50 φάσεις δίνονται στον αντίπαλο

timemaster

Πολλές βολές ως τώρα και αυτό μας συμφέρει μόνο αν βγάλουμε παίχτες εκτός αγώνα από νωρίς.

Vamos_G1

Ωραία η ατμόσφαιρα σμρ κ μπόλικος κόσμος. Μακάρι να πάει καλά το πράγμα μέχρι τέλους.

GOUNAS1914

Βάλαμε 26 στο Α δεκάλεπτο ελπίζω να μην βάλουμε άλλους τόσους σε όλο το υπόλοιπο ματς

timemaster

26 πόντοι σε μία περίοδο με 5 χαμένες βολές.
Μακάρι να συνεχίσουμε να πιέζουμε έτσι στην άμυνα. Λογικά θα αρχίσει να αποδίδει μιας και δεν κερδίσαμε κατοχές στις λεπτομέρειες.

Kriton3

Τρομερό πάθος από παίχτες και κόσμο μέχρι στιγμής. Μακάρι να συνεχίσουν έτσι μέχρι το τέλος ακόμα και όταν λίγο κολλήσει η ομάδα γιατί σίγουρα θα έρθει και κάποιο κακό 5λεπτο.

ChrisSiak

Και με χνώτα να μας πιέσουν όμως την πουλάμε κατευθείαν την μπαλα

timemaster

Από δύο φάουλ οι Φλιώνης, Νταλό και Μπελ.
Η πιεστική άμυνα απέδωσε μέχρι να φορτωθούμε με φάουλ. Να δούμε αν τώρα θα μπορέσουμε να παίξουμε άμυνα και αν μπορέσουμε να αντέξουμε στην επίθεση μιας και ο Ηφαιστος δεν έχει φάουλ και θα μας πιέσει

Sam Vincent

15 πόντους μπροστά και δεν μπορείς να πεις ότι παμε καλά

timemaster

καλά πάμε αλλά η ομάδα μας έχει αποδείξει πως όση διαφορά και να πάρουμε μόλις τρώμε 1-2 καλάθια μας πιάνει κρύος ιδρώτας.
Στο πρώτο πάντως σερί απαντήσαμε γρήγορα.

Sam Vincent

Δεν το λες ομως μετά από Κυμη Χολαργο όπου είμασταν μπροστα με 15ρες και χάσαμε .

timemaster

ε,ναι…
κάποια άλλη χρονιά θα λέγαμε πάμε για εύκολη νίκη. Φέτος φοβόμαστε μην γίνει το +16 -20

Vamos_G1

+16 λοιπόν. Για να δούμε.

Darth_heisen

Επιτέλους μια normal εμφάνιση, μακάρι να συνεχίστει και στο 2ο. Το πάλε όπως πρέπει. (night πολύ όμορφη η αλλαγή στο site)

timemaster

νομίζω πως μεγάλο ρόλο θα παίξουν τα φάουλ. Όσο μπορούμε να παίζουμε τέτοια άμυνα θα ήμαστε μπροστά. Αν φορτωθούμε νωρίς με φάουλ και τους δώσουμε βολές τότε θα ανοίξει και η άμυνά μας και θα χάσουμε την καλή κυκλοφορία στην επίθεση οπότε θα ελπίζουμε να κάνει κάποιος ηρωικό παιχνίδι.

Subaris

Εγω παντως αν εκφρασω αποψη,θα το κανω κατα το 38 για σιγουρα…Μεχρι τοτε οτι κ να πω θα ειναι ρευστο.

Sam Vincent

Πρέπει να σημαδέψουμε τον Γκότσερ στην επίθεση ,για να του πάρουμε φαουλ. Ποστάρισμα με Νταλό ,Λευτεράκη .

timemaster

αρχίσαμε

Έλα πείτε την αλήθεια, αγχώθηκατε;

Subaris

Εχει κανει την διαφορα τελικα ο τολιοπουλος….χιχιχι!

Vamos_G1

Άιντε ρε μάγκες, ένα δεκάλεπτο έμεινε! Δώστε τα όλα κ πάρτε την πολυπόθητη νίκη!

Σαν τον Καλαθη μας παίζουν,κλείνει η άμυνα μέσα, μας δίνουν το τρίποντο,,αγχωνομαστε εμείς ριμπάουντ εύκολο και.. κλπ

Vamos_G1

Ά ρε Λάκυ, α ρε Λάκυ…

Έχει θέμα χωρίς Αγγέλου είναι πολύ εμφανές

Vamos_G1

+17 με 7′ για την λήξη. Εάν χάσουμε κ αυτό το ματς, τότε σταματάω να ασχολούμαι με το μπάσκετ μας.

Αυτή η εμμονή με τα τρίποντα

timemaster

αυτή η εμμονή με χαμένα λευ απ

Kriton3

Απαράδεκτο 4ο δεκάλεπτο με τρίποντα χωρίς λόγο αλλά η νίκη μετράει και μόνο εδς που φτάσαμε

r.george

Καλή άμυνα αλλά επίθεση τραγικά πράγματα. 6 στα 32 τρίποντα εντός έδρας. Ευτυχώς αυτήν την φορά η άμυνα δεν επέτρεψε σε κρίσιμα σημεία η αντίπαλος ομάδα να μπει στο παιχνίδι. Λακι αγόρι μου εάν δεν θες βγες δημόσια και πες ότι δεν θες άλλο όχι με χαζά μέσα στο γήπεδο. Ευτυχώς είχαμε την διαφορά και δεν φάνηκε η ανυπαρξία σου. Ξέρω δεν περισσεύει κανείς αλλά προτιμώ 10 παίχτες να βουτάνε στο παρκέ και όχι εσένα να περπατάς. Τέλος καλό όλα καλά. Ελπίζω να έρθουν και άλλες νίκες γρήγορα και να φυγει το άγχος που φαίνεται ότι υπάρχει στα χέρια των παιχτών.